Bize Ulaşın: +90 (212) 674 10 67
Türkçe English

FFF Teknolojisi ile baskı prosesi 3D Yazıcılar için G-Kodu üretmenin yanısıra, kullanıcıya modelleri baskıya hazırlamalarını sağlayacak profesyonel bir yazılım desteği gerektirir.

Modern SOFTSHAPER yazılım arayüzü kullanıcısına optimal ve onaylanmış baskı parametrelerinin otomatik seçiminde birbirini izleyen aşamalar ile kılavuzluk eder. 3D Yazıcı hayranları sıcaklık ayarlarını, baskı hız ayarlarının, katman yüksekliği, et kalınlığı, dolgu filamenti doğrultusu veya iki ekstruderli yazıcı modellerinde ekstruderlerden sadece birini seçebilme olasılıklarının olmasına kesinlikle ilgilerini çekecektir.

Uygulamanın arayüzü kullanıcılara, baskının soğutulmasına ilişkin ayarlama yapabilmelerine, her aşamada baskıya ara verip destek modelin bir parçasına ait destek kaidesinin baskısına ilişkin karar verebilmelerine, ki bitişik yollarda hiç desteği olmayanlar. Yine vurgulanmaya değer bir özellik de SOFTSHAPER sayesinde kullanıcı yol üretmeye ne zaman yapacağına karar verebilir, ki bu da uygulamanın verimliliğini belirgin bir şekilde etki etmektedir.

Yazılımın uyumlu olduğu dosya biçimleri: *.stl, *.obj, *.dae, *.amg.