Bize Ulaşın: +90 (212) 674 10 67
Türkçe English

Düşünebiliyorsan, tarayabilirsin!

IDEA Yazılım, taramalar yoluyla 3d görüntüler alır ve elde edilen verileri, 3B nesne tamamen reproduceye kadar işler. IDEA ile aklınıza gelen her şeyi taramak için Tarama Kutusu'nu yönetebilirsiniz!
 
Yükleyici bir USB ile donatılmıştır ve lisansı sınırsızdır. Tarama verisi ile çalışan ilk deneyimleriniz boyunca size rehberlik edecek bazı eğitim kitaplarıyla birlikte, İndirilenler alanına ücretsiz bir deneme sürümü (geçici lisans) indirilebilir.

 

Adanmış Yazılım
 
IDEA'yı özel yapan şey, seçilen donanım bileşenlerinden tam olarak yararlanılması için oluşturulmuş olmasıdır. Aslında, yazılım jenerik bir ürünü işlemek üzere tasarlanmamıştı, ancak bir Kutuda Tarama yazılımı ile donanım arasında mükemmel uyumluluk sağlamak için optimize edildi. Bu şekilde, IDEA çarpıcı Potansiyel Tarama kutusu, kullanıcılarına sunmak zorundadır.
 
Hemen operasyonel
 
IDEA, hem bireysel tarama verisi hem de oluşturulan ağ ile görselleştirmeyi ve etkileşime girmeyi sağlar. Tarama sonucu acildir ve düzenleme her an yapılabilir. Kısmi veya nihai proje doğrudan çok farklı şekillerde kullanılabilir, kendi fikrinizi seçer ve incelersiniz! Yazılımın işlevselliği hakkında daha fazla bilgi için indirme alanındaki komutu indirin.
Renkli taramalar
 
Eşsiz bir ürünümüz olan IDEA, nesne yüzeyinin rengini doğrudan 3D çoğaltımına uygulayarak yakalamanızı sağlar. Dolayısıyla, görselleştirilmiş çoğaltım son derece doğrudur ve kullanıcıya, özellikle sanat ve kültürel varlık projelerine hitap etmeyi hedefleyen dosyaları ihraç etmeden önce modelin gözlemlenmesini sağlar.
 
Hizalama, Mesh Üretimi
 
IDEA'nın düzenleme araçları yakalanan taramaların yönetilmesini kolaylaştırır. Bunlar şunlardır: Hizalama, aynı referans sisteminde iki veya daha fazla yakalamayı hassas bir şekilde hizalandıran basit bir kontrol; Mesh nesli, ayrıntılı seviyeyi özelleştirme fırsatı sunan 3D modelin oluşturulması için gelişmiş bir algoritma.
 
Decimation, Düzeltme ve Delik Dolum
 
IDEA'nın düzenleme araçları kullanıcının ilgi alanı üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar. İstenmeyen parçaları temizlemek veya silmek için ağ oluşturma işleminden önce veya sonra uygulanabilir, seçim araçları etkileşimli veya otomatik olabilir. Otomatik araçlara birkaç örnek: Decimation, verileri yüzeydeki ayrıntıları koruyarak üçgen sayısını düşürerek hafifletir; Düzleştirme, yüzeyi daha düzgün hale getirir; Delik Dolgusu, tarama sırasında oluşabilecek delikleri dolduran üçgen yüzeyin yeni bir parçası oluşturur.
 
Yerleştirme
 
IDEA, 3D modelinin tam bir alan referansına yerleştirilmesini sağlar. Yerleştirme, araçları değiştirerek veya nesnenin olası düzlem yüzeylerini kullanan bir sıfırlama yoluyla manuel olarak kurulabilir. Bu uygulamaya Datum Alignment denir.
 
ihracat
 
IDEA'nın dışa aktarma biçimi, herhangi bir üçüncü taraf 3D tasarım ve baskı programıyla uyumludur. Dokümanı ortak mevcut formatlarda dışa aktarmak mümkündür: uzantı. OBJ - Wavefront 3Boyutlu dosya; uzatma .STL- Stereo litografi; uzantı .PLY- Çokgen dosya biçimi; uzantı .OFF- 3D model biçimi.