Bize Ulaşın: +90 (212) 674 10 67
Türkçe English

En İleri 3D Tarayıcı

 

Scan in a Box-FX kategorisinin en iyi yapısal hafif tarayıcısıdır. Hızlı, güvenilir, hassas ve aşırı derecede çok yönlü, ve yeniden konfigüre edilebilir yapısı sayesinde çok hızlı bir şekilde yüksek çözünürlüklü renk kodlamalı 3D model çekimi yapar.

 

 

 

DÜNYACA ÜNLÜ PROFESYONELLİK

Hassasiyetle üretilmen her detayı ile Scan in a Box-FX size En Süt Seviye performans ve profesyonellik sunar, teknolojisi ve piyasadaki segmenti ile öncü bir 3D Tarayıcıyı temsil etmektedir.

İtalya’da yapılan tasarımı yapısal olarak optimize edilerek sistem kararlılığı ve stabilitesi arttırılmıştır. Yeni, özel bileşenleri daha akıcı, hızlı ve kolaylaştırılmış tarama tecrübesi sunarlar.

Scan In A Box-Fx sistemi yeni ve güçlü yazılım araçları ve özel aksesuarlarıyla tamamlanmış olup müstesna kalitede sonuçları garanti eder.

İŞİNİZİ BÜYÜTECEK DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Scan in a Box-FX zamandan ve değerli kaynaklardan tasarruf etmek isteyen ileri seviye kullanıcılar ve şirketler için tasarlanmıştır. Bu hedef artık erişilebilirdir, en gelişmiş 3D Tarama Teknolojisi ile birleştirilen incelikli ve özel donanımı sayesinde.

Scan in a Box-FX yeni yüksek kalite USB 3.0 bağlantıları, endüstriyel kameraları ve HD projektör avantajını kullanarak bir objenin komple dijitalleştirilmesi için gereken süreyi azaltıp, 2 saniyeden kısa sürede tarama yapar.

Hızlı, kesin, güvenilir ve sağlam: Scan in a Box-FX dijital dönüşüm ve gelişimleri perspektifinde en son teknolojiyi arayan bütün işletmeler için güvenilir bir markadır.

 

GELİŞMİŞ VE GÜÇLÜ YAZILIM ARAÇLARI

Scan in a Box-FX ile en verimli şekilde işbirliği yapabilmek için geliştirildi, IDEA yazılımı eksiksiz, yüzey geometrisinde topolojik hatalar olmaksızın, 360 derece dijital model oluşturulabilmesine imkan veren 3D Tarama ve Modelleme yazılımıdır. 

Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından kategorisinin en iyi 3D Tarama yazılımı olarak tanınan, IDEA yazılımı FX sürümüyle yeni bir seviyeye ulaştı: sonraki işlemler için aktarılmadan önce işleme süresi üzerinde tam kontrolü ve her aşamada veri üzerinde manipülasyon imkanı kazandıran ilave araçlar modülü.

Farklı renkli ikonlar ile Kullanıcı dostu ve sezgisel arayüzü doğrudan ve pürüzsüz bir kullanıcı tecrübesine kılavuzluk ederek Scan in a Box-Fx sistemlerinin tüm gücünden faydalanılmasını sağlar.

 

ÖDÜN VERMEKSİZİN KALİTE 

Scan in a Box-FX ürün gamının bütün iyi bilinen özelliklerini barındırır ve ptansiyelini genişleten bir dizi yeni çözümler de ilave eder. Fonksiyonel ve tekrar konfigüre edilebilir, 3D Tarayıcı en üst performansa erişmek için dikkatlice tasarlanmıştır. 

Scan in a Box-FX gereken her türlü uygulamaya adapte edilebilecek çok yönlü bir makinadır.

Technical Özellikler

 
 
Resolution / Cameras Scanning Fields Scanning Working Distance Precision / Accuracy
from 0,062 mm to 0,375 mm
USB 3.0 / Sensor 2 Mpx
reconfigurable from 100 x 75 mm to 600 x 480 mm from 190 mm to 1355 mm 0,04 mm*
Texture / Colour Data Export File Formats Scanning Time Projector
available, included Mesh: OBJ, STL, PLY, OFF / Point Cloud: ASC ~ 2 secs per scan 1280 x 800 LED 450 Lumen

Eklentiler

Master

 

Rigid Case