Bize Ulaşın: +90 (212) 674 10 67
Türkçe English

 

Tarama Kutusunda, komple 3D tarama çözümü

Scan in a box, en yüksek performansa sahip, ancak herkesin imkanları içinde olan Yapısal Işık 3D Tarayıcısıdır. Hızlı, yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu taramaları elde etmek için kullanışlı, mobil, uyarlanabilir bir yapıya ve basit bir konfigürasyona sahiptir. Bu taramaların birleşimi, seçilen 3D modeli 360 ° görünümden görülebilen şekilde yeniden oluşturur. Bir 3B yazıcının mükemmel tamamlayıcısıdır.

 

Broşürü İndir

STARTER / PRO

Scan in a Box, geniş bir 3D Tarama pazarı ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir başlangıç noktasıdır. Eğitim ve akademik uygulamalara özellikle dikkat ederek, 3D dünyaya ilk adımlarını atmak isteyenler için mükemmel bir araçtır. Dahası, profesyonel sonuçlar arayan uzman kullanıcılar için etkili bir çözüm oluşturmaktadır.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AYARLAR

Scan in a Box, kategorisinin özelleştirilebilir bir çalışma alanı olan ve Stereo Structured Light teknolojisi temelli ilk 3D tarayıcısıdır. Bu özellikler değişken boyutlardaki nesnelerin sayısallaştırılmasında etkinliğini arttırmak için uygun çerçeveli alan seçme imkânı verir.

ÖZEL YAZILIM

Scan in a box, özellikle bir Kutuda Tara donanımında geliştirilen bir program olan IDEA, 3D tarama yazılımını içerir. Donanım ve yazılımın mükemmel birleşimi sayesinde, 3D tarama deneyimi yalnızca bir tıklama ile başlayabilir!

YÜKSEK PERFORMANS

Scan in a Box, 3D görüntüleri 4 saniyeden daha kısa bir sürede elde eder ve sorunsuz ve hızlı bir iş akışı sağlar. Üst düzey hassasiyet ve çözünürlük ile, tüm nihai kullanıcının amaçları için kullanılabilen bir dijital model üretir.

KOLAY VE TAM

Scan in a box ile, komple bir iş akışı gerçekleştirmek çok kolay: edinme, hizalama ve örgü oluşturma. IDEA, 3D tarama yazılımı, post-processing için gerekli tüm araçlara sahiptir ve 3D Baskı veya 3D Heykelleme için hazır bir dosyayı vermek için kullanışlıdır.

RENK ALIŞVERİŞİ

Scan in a Box teknolojisi, mükemmel sonuçlarla, nesnenin rengi ve yüzeyin en küçük ayrıntıları hakkında bilgi edinmesini sağlar.

IDEA Yazılımı

IDEA, 3D tarama yazılımı Bir Taramalı Kutunun tarama ve düzenleme programındadır. Yazılım demette ücretsiz olarak bulunur ve sınırsız bir lisansa sahiptir. Kullanıcı dostu ve sezgisel: kullanıcı bir nesneyi 360 derecelik bir görünümden çalışarak birkaç dakika içinde en yaygın CAD dosyası biçiminde (.stl, .ply, .obj) ihraç edilebilir bir örgü oluşturabilir )
 
IDEA ile fark yarat! Yazılımı ücretsiz olarak kullanmaya başlayın, muhteşem 3D tarama dünyasını kucaklayın. İndirme alanında 30 günlük ücretsiz deneme sürümü zaten mevcut.

Scan in a Box hemen satın alınabilir!

Fiyatlar ve ödeme seçenekleri için şimdi bize ulaşın!