Bize Ulaşın: +90 (212) 674 10 67
Türkçe English

BASİT VE YARARLI YAZILIM

ezScan 2017


ezScan 2017, hızlı ve anlaşılması kolay bir tarama süreci sağlayarak kullanıcıları güçlendiren basitleştirilmiş bir arayüze sahiptir. Verimliliği arttırırken, her işlevi hataları azaltmak için açık ve mantıklı bir düzen içerdiği için tarama işlemi daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Geliştirilmiş otomatik tarama işlevleri ile bir araya getirilen sezgisel kullanıcı arabirimi, herkesin tarayıcıyı zorlamadan çalıştırmasına olanak tanır.

 

Otomatik Tarama Çözümü

 

'Akıllı Tarama', ezScan 2017'de yeni bir özelliktir. Bu devrim niteliğindeki yazılım otomatik tarama sırasında toplanan on yanlış taranan yolları otomatik olarak tespit eder ve ardından ek otonom taramalar yapar. Kullanıcılar ek bölümleri taramak isterse, 'Etkin Eşitleme' özelliğini kullanarak bunu kolayca yapabilirler. Aktif senkronizasyon, ekrandaki tarama görüntüsü görünümünü, tarayıcıdaki gerçek nesneyle, daha kolay çalışma için her iki görüntüyü tek bir görüntüde birleştirecek şekilde birleştirir.

 

Geliştirilmiş Tarama Verisi İşleme

ezScan 2017 gelişmiş bir birleştirme algoritması ile muazzam ölçüde üstün tarama veri işleme sağlar. Yeterli tarama verilerini almaya çalışırken zorluk çıkaran parçaları tararken kolay bir işleme imkânı verir. Su geçirmez tarama verileri gibi işlevler, 3D yazdırmaya uygun tarama verileri oluşturur ve ardından bir analiz, ek tasarım yazılımı gerekmeden kolayca ihraç edilebilir.