Bize Ulaşın: +90 (212) 674 10 67
Türkçe English

Solutionix C500

 
 
 
 
 
YÜKSEK PERFORMANSLI, DÜŞÜK MALİYETLİ ÇÖZÜM
 
Solutionix C500
 
Solutionix C500’ün her birisi özgün ölçme alanına haiz üç farklı sensörü mevcuttur. Kolayca değiştirilebilir sensörlerin 90 mm’den 350 mm’e ölçme aralığı vardır.
 
 •  

  • 5.0 MP kameralar, Mavi LED 
  • Ölçme alanı 90 / 175 / 350 mm
  • Nokta aralığı  0.028 / 0.056 / 0.11 mm
  • Arayüz USB 3.0 B tipi
  • Aksesuarlar 3-Eksen dönertabla (2 Döner / 1 Değiştirici) 

 

 

Gerçekten Göründüğü kadar Kolay!  

Solutionix C500 ile 3D data toplamak ışık hızındadır. Ölçüm süresi ve sezgizel, kullanıcı dostu yazılımı “ezScan 2017’ maksimum verimlilik ve çalışma üretkenliği sunar.

Solutionix C500 mavi ışık teknolojisi adapte edilmiştir; bu sayede kullanıcısına aşırı derecede fazla tarama verisi elde edebilmeleri sağlanmıştır. Daha da ötesi C500’ün kompakt kaidesi çok az yer kapladığından çalışma alanında başka ekipmanlar için yeterince alan kalmasını sağlar.

 

 

Yüksek Kaliteli 3D Tarama Verisi Toplamak üzere Optimize Edilmiştir

 

 

Solutionix C500, 3D tarama veri kalitesini en üst düzeye çıkartan seçkin, çifte yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olmaktan gurur duyar. Ayrıca C500 kullanıcılar 3 farklı tarama alanı seçeneği sunar– 90, 175 ve 350mm ve de 3-eksen bir döner tablası da mevcuttur, bu sayede kullanıcılara kolay ve verimli çalışmanın tüm kademelerini mümkün kılar.

 

Maksimum verimlilikte hızlı, kolay tarama çalışması

“Bir Klik” ile stressiz 3D tarama hazırlığı

 

Sıkıcı, zaman alıcı kalibrasyonlara son. Kalibrasyon paneli yüklendikten sonra otomatik kalibrasyon süreci boyunca kılavuzluk yapacak kalibrasyon sihirbazına basitçe tıklayın.

Bundan böyle kullanıcılar tek tıklama ile otomatik kalibrasyonu tecrübe edecekler hem de ofisteki herkesin yapabileceği kolaylıkta.

 

Tüm kullanıcılar için çabuk ve kolay otomatik tarama

TA300+ küçük ve orta boyuttaki objelerin otomatik taramaları için optimize edilmiştir. 10 kg’ya kadar ağırlık; 380 mm x 320 mm  (G x Y) ölçülerindeki objeleri alabilir.  TA300+’nın kompakt tasarımı sayesinde çok kısıtlı koşullarda zorlanmadan çalışmak mümkündür..

 • ·      Döner eksen: ± 180° hareket sağlar

  ·      Dönme (Ana) Eksen : ± 180° hareket sağlar

  ·      Eğme Ekseni : ± 40° hareket sağlar

 

Her türlü uygulama için mükemmel Çözüm

3D Tarama verisi yardımıyla otomatik bir kalite kontrol prosesi yapabilirsiniz; nominal CAD modeli ile yapılan ölçümleri karşılaştırabilir; ve hatalara dair 3D renk kodlu sapma haritaları yapabilirsiniz. Potansiyel yapısal ve fonksiyonel kusuru tespit edip sistemi veya ürünü sanal bir ortamda modelleyebilme, çözümleyebilme gücü.

Objeyi konumlandırıp, tarama prosesini başlatın

 

Obje, değişik açılardan otomatik olarak taranarak karmaşık şeklin tüm profili çekilir. Prosedürün sonunda zahmetsizce CAD/Cam sistemlerince içeriye aktarılabilecek üçgen ağ dokusu oluşturulur.