Bize Ulaşın: +90 (212) 674 10 67
Türkçe English

Solutionix D500

PRECISE, FLEXIBLE, CONVENIENT

Solutionix D500


Solutionix D500 profesyonel bir 3D tarayıcıdır; çok hassas detaylarının en üst seviye hassasiyetle taranması gereken karmaşık şekilli küçük objelerin taranması için tasarlanmıştır.

  •  

    • 2.0 MP kameralar, Mavi LED
    • Ölçme alanı 120 mm
    • Nokta aralığı 0.056 mm
    • Arayüz USB 3.0 B tipi

 

Broşürü İndir

Küçük Objeleri 3D Taramak için  Yüksek Hız, Yüksek Kalite 

Solutionix D500, özel olarak küçük modelleri taramak için tasarlanmış tamamen otomatik araçtır.  D500’ün teknik özellikleri, gerek sınai ve gerekse sınai dışı kullanıcıların mücevherattan kültürel eserlere kadar muhtelif uygulamalar için    ihtiyaçları olan yüksek seviye detay gereksinimlerini karşılamak üzere kalibre edilmiştir.

 
 
 

Küçük Nesneleri Tarama

 

Objeyi konumlandırıp, tarama prosesini başlatın

 

Obje, değişik açılardan otomatik olarak taranarak karmaşık şeklin tüm profili çekilir. Prosedürün sonunda zahmetsizce CAD/Cam sistemlerince içeriye aktarılabilecek üçgen ağ dokusu oluşturulur.

 
 

Gelişmiş Hassas Renk Dokusu

 

En son teknoloji sayesinde tarama verisi içerisinden keskin renk dokusu, ilave bir renkli kameraya gereksinim olmaksızın yakalanır. Kullanıcılar veri işleme metodunu taranan objenin rengine göre tercih edebilirler.

 

 

Kişiselleştirilmiş entegrasyon için yeni API

 

Solutionix tarafından sağlanan API, D500’ü kontrol edip tarama verisini işler. Bunun da ötesinde çok sayıda yazılım ve eklenti ile ısmarlama tarama uygulama programları da yapılabilir.