Otomatik 3D tarama

ve aktif senkronizasyon

Kullanıcı dostu ezScan yazılımı ile kullanıcılar hızlı ve kolay
bir şekilde tarama yapabilirler. Model ve kamera görüntüleri
herhangi bir pozisyonu otomatik olarak algılayarak senkronize olmaktadır
ve gerektiğinde daha fazla tarama imkanı sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Herhangi bir hedef

gerektirmez

Rexcan CS+ ile taramalarınızda hedef belirlemenize
gerek kalmadı. Eksen kalibrasyonu ile önceden
hesaplanmış olan bilgileri kullanarak manuel kayıt
ya da hedef girilmesini gerektirmeksizin doğru
hizalama yapılmaktadır.

Bize Ulaşın
 

Tarama yolu oluşturma kolaylığı

Taranan objenin karmaşıklığına göre farklı tarama yolları gerekli olabilir. Tarama yolu oluşturma özelliğinin esnekliği sayesinde kendi tarama yollarınızı oluşturabilir ve farklı obje boyutlarına ve şekillerine ilişkin tekrarlı veriler toplayabilirsiniz.

 

Otomatik kalibrasyon

Kalibrasyon panelinin eklenmesi ile kalibrasyon sihirbazı çalıştırılır ve taramalarınızın her zaman doğru ve hassas bir şekilde yapılması için gerekli olan kalibrasyon işlemi başlatılır. 

Çıkarılabilir Rexcan CS

Rexcan CS+ bir çok durumda tarama ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilir, ancak daha büyük veya daha ağır bir şeyi taramak istediğinizde tarayıcının başlığını kolay bir şekilde çıkartabilir ve bir tripota ya da standa bağlayabilirsiniz.

 

Taşınabilirlik

Rexcan CS+ daha büyük objelerin taranması için tasarlanmıştır ve taşınabilirlik için üretilmiştir. Masanıza sığacak boyutlardadır, bu şekilde çalışma alanları arasında gidip gelmek zorunda kalmazsınız. 

Özel döner platform

Döner platform Rexcan tarayıcılar ile exScan yazılımı üzerinde çalışmak için tasarlanmış olan destekli ve otomatik bir 3D ölçüm sistemidir. 2 eksende 360 derece dönerek herhangi bir titreşim ya da veri kaybı yaşamadan kaliteli ve güvenilir veriler almanızı sağlar.

ÖzelliklerKameralar Işık kaynağı 3D tarama prensibi 3D tarama bölgesi (FOV) Boyutlar (G x Y x D) Ağırlık Arayüz Güç Veri çıkış formatı İşletim sistemi Arayüz Boyutlar (G x Y x D) Hareket alanı
2.0, 5.0 MP, ikiz kamera Mavi LED, 30,000 saatlik Faz kaydırmalı optik nirengi 100mm, 200mm, 400mm seçilebilir 400 x 110 x 210mm 4kg IEEE 1394B AC 85 - 265V / 50/60 Hz STL Windows XP (32bit), Windows 7 (32/64bit) USB 2.0 yüksek-hız 300mm - 800mm - 900mm 2 açılı hareketlendirme Yüklü 10Kg Çap: 300 mm AC 85 - 265V / 50/60 Hz Salıncak & Döner