Optik Tarama

Mayıs Tasarım olarak bünyemizde , Solutionix C500 5mp 3+2 5 eksen , Solutionix  Cs2 6,4Mp 3+2 5eksen , Open Tech firmasını Copyt3D Fx 9,5 mp ve IUS3D 8,5 mp Optik tarama sistemleri ile birlikte ZG teknolojinin Marvel lazer tarama sistemi ile beraber 3mm den 50 metreye kadar olan parçaların 3mikron ile 30 mikron arası hassas tarayabilecek sistemlerimiz ile Mayıs TASARIM ofisinde veya müşteri yerinde hizmet vermekteyiz. Tarayıcı sistemlerimiz uluslararası  geçerliliği olan VDI 2634 Part2 ve Part3 sertifikalarına sahiptir.

Mayıs Tasarım olarak, mükemmeliyeti ve inovasyonu bir araya getirerek benzersiz hizmetler sunmaktayız. Optik tarama sistemleri alanındaki geniş deneyimimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, müşterilerimize çeşitli sektörlerde üstün kaliteli çözümler sunuyoruz.

Optik Tarama Hizmetleri: Solutionix C500 5mp 3+2 5 eksen, Solutionix Cs2 6,4Mp 3+2 5 eksen, Copyt3D Fx 9,5 mp ve IUS3D 8,5 mp Optik tarama sistemleri ile birlikte ZG teknolojinin Marvel lazer tarama sistemi gibi en gelişmiş teknolojileri kullanarak, 3mm ile 50 metreye kadar olan parçaların 3 mikron ile 30 mikron arası hassasiyetle taranmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize özgün tasarımları ve detayları en ince ayrıntısına kadar sunma imkanı sağlıyoruz.

Solitionix C500

Copyt3d FX

IUS 3d

Zg Marvel Scan

Mayıs Tasarım'ın tarayıcı hizmetleri nelerdir?

Mayıs Tasarım, çeşitli optik tarama sistemleri kullanarak 3mm ile 50 metreye kadar olan parçaları tarayabilen bir hizmet sunmaktadır. Bu sistemler, 3 mikron ile 30 mikron arasında hassas tarama yapabilir.

Kullanılan tarama sistemleri nedir?

Mayıs Tasarım, Solutionix C500 5mp 3+2 5 eksen, Solutionix Cs2 6,4Mp 3+2 5 eksen, Copyt3D Fx 9,5 mp ve IUS3D 8,5 mp Optik tarama sistemleri ile birlikte ZG teknolojinin Marvel lazer tarama sistemi gibi çeşitli teknolojileri kullanmaktadır.

Hangi hassasiyetle tarama yapabilirsiniz?

Tarayıcı sistemlerimiz, 3 mikron ile 30 mikron arasında hassas tarama yapabilir.

Hangi tür parçaları tarayabilirsiniz?

Mayıs Tasarım’ın tarayıcı sistemleri, 3mm ile 50 metreye kadar olan parçaları tarayabilir.

Tarayıcı sistemleriniz hangi sertifikalara sahiptir?

Tarayıcı sistemlerimiz, uluslararası geçerliliği olan VDI 2634 Part2 ve Part3 sertifikalarına sahiptir.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

Mayıs Tasarım, hizmetlerini Mayıs TASARIM ofisinde veya müşteri yerinde sunmaktadır.

Hizmetlerinizden nasıl yararlanabilirim?

Hizmetlerimizden yararlanmak veya daha fazla bilgi almak için iletişim butonunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tarayıcı hizmetleriniz uluslararası geçerliliğe sahip midir?

Evet, tarayıcı sistemlerimizin VDI 2634 Part2 ve Part3 sertifikaları bulunmaktadır, bu da uluslararası geçerliliğe işaret eder.

Lütfen para biriminizi seçin